Предмет: Химия, автор: marinaterletska

Обчисліть масу розчину кислоти з масовою часткою 30%,який містить 90 г кислоти.

Ответы

Автор ответа: katerynabondar49
50

Дано:

w=30%=0,3

m  речовини = 90 г

m розчину-?

w = m  речовини/m розчину

m розчину = m  речовини/w=90/0,3=300 г

Відповідь маса розчину 300 г

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: astefansif2016
Предмет: Алгебра, автор: Grebenchik
Предмет: История, автор: sashkayakovchuk