Предмет: Химия,
автор: ri200497
Ребята, я прошу вас, умоляю помогите решить задачу!!! Срочнооо!!!
(На розчин аргенту нітрату масою 1,7г подіяли хлоридною кислотою. Випав осад нерозчинної солі. Яка його маса
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
AgNO₃ + HCl = AgCl + HNO₃
n(AgNO₃) = 1,7/170 = 0,01(моль)
n(AgCl) = n(AgNO₃) =0,01(моль)
m(AgCl) =0,01·143,5 = 1,435(г)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: kuhticenkon
Предмет: Алгебра,
автор: Nezneayka
Предмет: Литература,
автор: Prozumenshikov04