Предмет: Физика,
автор: vikyha7373
Будь ласка!!!!Терміново
Визначте довжину хвиль фіолетового світла, частота якого 7,5∙1014 Гц у склі, де їх швидкість 2,22∙108 м/с
Ответы
Автор ответа:
8
ν=7,5∙10¹⁴ Гц у
υ=2,22∙10⁸ м/с
λ-?
по формуле для скорости волны
υ=λν
найдём длину волны
λ=υ/ν
подставим
λ=2,22*10⁸/7,5*10¹⁴=0,296*10⁻⁶м=0,296мкм=2,96*10⁻⁷м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: pankovaelena517
Предмет: Геометрия,
автор: vadym234
Предмет: Литература,
автор: shuma82
Предмет: Математика,
автор: 6032008
Предмет: Физика,
автор: шарамиро123