Предмет: Физика,
автор: karina5177
іграшковий потяг масою 400 г штовхає штовхають зі силою 8H. Визначити прискорення потяга
Ответы
Автор ответа:
153
400 г = 0,4 кг
а = F/m = 8/0,4 = 20 м/с
а = F/m = 8/0,4 = 20 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: sariyamamedova
Предмет: Химия,
автор: ivanzolo200413
Предмет: Литература,
автор: vladislawzybin