Предмет: Химия,
автор: eugenetooth
Який об'єм кисню піде на спалювання 250 л бутену
Ответы
Автор ответа:
0
C4H8+6O2=4H2O+4CO2
1 моль-250л
6 моль- x
v(O2)=250*6
v(O2)=1500л
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: karinabuti8382
Предмет: Математика,
автор: Lays9786
Предмет: Английский язык,
автор: vadimkazatin43
Предмет: Литература,
автор: weratian