Предмет: Физика,
автор: Kamettasvetta
При ізобарному процесі початкова температура 300К, а об'єм зріс на 15%. Знайти кінцеву температуру.
Ответы
Автор ответа:
0
V1/T1=V2/T2
T2=V2*T1/V1=1,15V1*300K/V1=345K
Ответ: 345К
T2=V2*T1/V1=1,15V1*300K/V1=345K
Ответ: 345К
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: sofiamatchuk27
Предмет: Физика,
автор: princesska55582
Предмет: История,
автор: pogrebnakangelina08
Предмет: Геометрия,
автор: sokol51