Предмет: Физика, автор: yuliakrunucka99

Яка сила тяжіння діє на відро місткістю 10 л. наповнене водою, якщо маса порожнього відра 1кг? Густина води 1000кг/м

Ответы

Автор ответа: DedStar
58

Ответ:

Объяснение:

1)

Найдем массу воды:

m₁ = ρ·V = 1000·10·10⁻³ = 10 кг

2)

Сила тяжести ведра с водой:

F = (m₁ + m₂)·g = (10+1)·10 = 110 Н

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: milana79863y1234
Предмет: Математика, автор: sandra5566
Предмет: Алгебра, автор: olyafetisovva