Предмет: Физика,
автор: Alexsey2366
Під час електролізу розчину мідного купоросу CuSo4, було виконано роботу А=2 кВт • год. Визначте, яка маса міді виділилася, якщо напруга на затискачах електричної ванни U=6 B.
Ответы
Автор ответа:
19
A=2 кВт*ч=2000*3600=72*10^5 Дж A=q*U m=k*q=k*A/U=0,33*10^-6*72*10^5/6=0,396 кг
Alexsey2366:
Тана ответь что такое ^ пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: 3345565554332
Предмет: Алгебра,
автор: Lizaa639
Предмет: Алгебра,
автор: Lizaa639
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: kapacb233333