Предмет: Физика,
автор: danukanus81
Хелп Дано: V=20л P=160H; яка це рідина
Ответы
Автор ответа:
1
Дано: V=20л=0,02м3; p=160H=16кг;
Розв'янання
p=m/V=16кг/0.02м3 = 800кг/м3 - гас
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ETOHIK7222
Предмет: Математика,
автор: bonifaziy5334
Предмет: Литература,
автор: melani5578
Предмет: Математика,
автор: ALEX3EYST3PANOV
Предмет: Геометрия,
автор: reznikovad