Предмет: Химия,
автор: ЕйнштейнАльберт
Зробіть необхідні обчислення і запишіть кількість речовини (моль) солі яка утвориться в результаті взаємодії натрій оксиду масою 279 г із фосфор(5) оксидом.
svetka1574:
напиши на русском помогу
Ответы
Автор ответа:
2
279 г. Х моль
P2O5. +. 3Na2O=. 2Na3PO4
n=1 моль. n=2 моль
М=142 г/моль
m=142 г
279 г. Р2О5. -. Х моль Na3PO4
142 г. Р2О5. -. 2 моль. Na3PO4
n(Na3PO4)=279*2/142=3,9 моль
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: zaitsevadasha1703
Предмет: Информатика,
автор: wp4wzycq5y
Предмет: Французский язык,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: donut12
Предмет: Математика,
автор: lobster2015