Предмет: Физика,
автор: Gordynka333
Велосипед починає рухатися зі швидкістю 3м/с,маючи прискорення 0.8м/с(в квадрате).Визначте шлях і кінцеву швидкість за 6 с руху.
Ответы
Автор ответа:
1
0,8х6=4,8
Конечная скорость
4,8+3= 7,8 м/с
Конечная скорость
4,8+3= 7,8 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: uliakim342
Предмет: Литература,
автор: holdikmolodoi
Предмет: Русский язык,
автор: railaibiseva
Предмет: Алгебра,
автор: Маха0403
Предмет: Биология,
автор: honeyn2016