Предмет: Химия, автор: rock5323

визначити який об'єм кисню втратиться на згоряння 48 л. етену.​

Ответы

Автор ответа: informatikschop22sei
1

V(C₂H₄)=48 л

V(O₂) -?

Використаємо закон об’ємних відношень -об’єми газів, які беруть участь у реакції, відносяться між собою як невеликі цілі числа(коефіцієнти)  

C₂H₄ + 3O₂ = 2CO₂ + 2H₂O

1V       3 V

По рівнянню на один об’єм етену потрібно три об’єми кисню( тобто в 3 рази більше)

V(O₂) = 3*48= 144 л

Автор ответа: ilyashenkoia
1

дано:

V(С2Н4)=48л.

знайти:

V(O2)=?

розв'язання:

С2Н4+3О2-> СO2+2H2O

48л/1моль=х/3моль

х=48*3/1=144л

Відповідь:V(O2)=144л.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: maks33527
Предмет: Английский язык, автор: welterwelter704
Предмет: Алгебра, автор: Banovchic