Предмет: Физика,
автор: rom79
Яка сила струму в електропаяльнику , розрахованому на напругу 220 В , якщо опір його нагрівального елемента в робочому режимі дорівнює 1,2 кОм?
Ответы
Автор ответа:
5
U=220В
R=1,2кОм=1200Ом
по закону Ома
I=U/R
I=220/1200=0.18A
Артём382:
как ты этот вопрос понял?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: bluestacks21142
Предмет: Алгебра,
автор: jskskosod
Предмет: Математика,
автор: qrinrly
Предмет: Математика,
автор: поллинамилашка