Предмет: Физика,
автор: Аноним
Напруга на провіднику дорівнює 100В.Який заряд перенесеться через поперечний переріз провідника за 2с,якщо робота струму при цьому 400Дж? Чому дорівнює сила струму в колі? ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛЛОВ!
Ответы
Автор ответа:
1
Напряжение:
U=P/q=A/tq, откуда q=A/(Ut)
q=2 Кл.
Сила тока:
I= q/t; I= 1А;
Ответ: q=2 Кл. I= 1А.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: masha864234
Предмет: Русский язык,
автор: nastya371699
Предмет: Алгебра,
автор: Varvara8928
Предмет: Математика,
автор: whocaresss162