Предмет: Математика, автор: molya0116

(1-x)dx-ydy=0
(x+1)dx+e^(y)×dy=0​

Ответы

Автор ответа: Mimilove1
2

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) Диф. уравнение 1-го порядка с разделяющимися переменными  

(1 + x)ydy - (1 + y)xdx = 0  

(1 + x)ydy = (1 + y)xdx  

ydy/(1 + y) = xdx/(1 + x)  

Интегрируем обе части уравнения  

∫ydy/(1 + y) = ∫xdx/(1 + x)  

Решим один из интегралов – второй аналогичный. Проинтегрируем по частям.  

∫xdx/(1 + x)  

Введем замену  

u = x, тогда du = dx  

dv = dx/(1 + x), тогда v = ln|1 + x|  

∫u*dv = u*v - ∫ v*du  

∫xdx/(1 + x) = x*ln|1 + x| - ∫ln|1 + x|*dx = x*ln|1 + x| - (x + 1)*ln|1 + x| + (x + 1) + C = ln|1 + x| + (x + 1) + C  

Получаем решение  

ln|1 + у| + (у + 1) = ln|1 + x| + (x + 1) + C  

 

2) Линейное однородное уравнение второго порядка  

Характеристическое уравнение  

r^2 – 3r = 0  

r1 = 0; r2 = 3 – корни действительные и различные  

Общее решение дифференциального уравнения  

у0 = С1 + С2е^(3x)  

Частное решение найдем из заданных начальных условий  

y(0) = 1 y '(0) = -1  

y(0) = С1 + С2 = 1  

y '(0) = 3С2 = -1  

С2 = -1/3  

С1 = 4/3  

Частное решение  

у = 4/3 - (1/3)*е^(3x)

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
*1.* Укажіть речення з однорідними присудками А) Сніг у полі побілішав, тепер проміння не тоне в гострій млі. Б) Сіроманець похлебтав з калюжі води, лугом відбіг від лісу і від дороги, заліг за копицею сіна. В) Хтось невидимим смичком провів по синьому піднебессі, по білих хмарах, і вони забриніли, як скрипка. Г) Повітря тремтить від спеки, і в срібнім мареві танцюють далекі тополі.

*2** Укажіть речення, що містить кілька рядів однорідних членів А) І благословен я був між золотим сонцем і зеленою землею. Б) Втомились греки веслами махати, зайшли у двір. В) Вже і ніч пройшла, довга, неспокійна, громовинна. Г) Данило сідає на поріжку, розв'язує ганчір'я і по черзі розпинає в руках подрані сорочки, штани, піджаки, кофти.

*3** Прочитайте речення. Дівчина кинулась (1) затряслася (2) схопилась, щоб утікати (3) та, висипавши на землю квітки з фартушини (4) знову опустилась на траву (5) і стала обома руками гарбати й кидати у фартушину польове добро. Кому треба поставити на місці всіх цифр, ОКРІМ А) 1 Б) 2 В) 3 Г) 4 Д) 5

*4** Перед виділеним сполучником треба поставити кому в реченні: А) Ніч була хоч і зоряна але темна. Б) І сміх і гріх було дивитися на цю недоладну постать. В) І так і сяк намагався їм допомогти а не виходить. Г) Нічний спосіб життя ведуть і сич і сова.

*5** Установіть відповідність.Значення вставного слова: 1) джерело інформації 2) активізація уваги 3) емоційна оцінка 4) зв'язок думок Приклад А) Ці поеми, мабуть, помилково адресовані читачам молодшого віку. Б) І найвища, по-моєму, краса – це краса вірності. В) Дорога мене нітрохи не втомлює, навпаки, я в ній відпочиваю. Г) На диво, уже кілька ранків безвітря, море спокійне й лагідне. Д) Ідуть дівчата в поле жати та, знай, співають ідучи.

*6** Перед однорідними членами треба поставити двокрапку, а після них - тире в реченні: А) Неспокій рух і боротьбу я бачив скрізь у дубовій вербовій корі у старих пеньках у дуплах у болотній воді. Б) Усе навколо дерева, птахи, люди сповнене весняної, пружної, нестримної сили. В) Голос Духа чути скрізь по курних хатах мужицьких по верстатах ремісницьких по місцях недолі й сліз. Г) Наближення зими у всьому серце чує і в шелесті листів і в вітрі і в стежках.

*7** Установіть відповідність між реченням та наявністю в ньому даної синтаксичної конструкції(Розділові знаки не розставлені 1) однорідні члени 2) звертання 3) вставне слово 4) дві граматичні основи А) Я посміхнувся і ліс вже не був похмурим. Б) Зігрій мене сонечко своїм теплом. В) Раптом вітерець прошумів над зимовим лісом. Г) Зима напевне буде суворою. Д) Пролетіла ворона і змахнула сніг на доріжку.

*8** 1. У якому варіанті представлено речення з однорідними додатками? А) Я йду вздовж узлісся і насолоджуюся цією казковою красою. Б) Зима встановлює свої закони й правила. В) Сніг переливається різнобарвною веселкою, легкий морозець.

*9** Установіть порядок синтаксичного розбору простого ускладненого речення. 1. Речення розповідне 2. просте 3. неокличне 4. двоскладне 5. ускладнене звертанням 6. поширене Ваша відповідь:
*10** Речення, у якому вжито непоширене звертання (розділові знаки пропущено). А) Зоре моя вечірняя зійди над горою, поговорим тихесенько в неволі з тобою Б) Благословенний будь мій рідний краю! В) Не печальте очі ви берізки голі. Г) Русявая дай води напиться.