Предмет: Физика, автор: nazarpyatak15

Обчислити масу 64м куб прироного газу, молярну масу вважати рівною молярній масі метану. Тиск і температура за нормальних умов


Аноним: сам думай

Ответы

Автор ответа: zbov
2

V = 64M³

ų = 1,6 • 10 (-2) кг / моль

P = 10 (5) * Па,

Т = 273К.

Знайти: м

Рішення:

pV = m / ų RT ;

m = ųpV / RT = 1,6 * 10 (-2) кг / моль * 10 (-2) Па * 64м³ / 8,31 Дж / моль * K * 273K

Відповідь: m = 45кг

Похожие вопросы