Предмет: Химия,
автор: Kodarak2020
Знайдіть масу вуглекислого газу, що утвориться внаслідок спалювання 1 т вугілля в надлишку повітря, якщо сумарна масова частка всіх елементів у вугіллі, крім Карбону, становить 10 %.
Ответы
Автор ответа:
17
Дано:
m(вугілля) = 1 т = 1000 кг
ω(домішок) = 10% або 0,1
Знайти:
m(CO₂)-?
m(C) = m(вугілля) - m(вугілля)*ω(домішок) = 1000 кг-1000 кг*0,1=900 кг
М(С) = 0,012 кг/моль
n(C) = m(C)/M(C) = 900 кг/0,012 кг/моль = 75000 моль
С + О₂ = СО₂
М(СО₂) = 44 г/моль = 0,044 кг/моль
З рівняння реакції бачимо, що n(CO₂) = n(C) = 75000 моль
m(CO₂) = n(CO₂)*M(CO₂)
m(CO₂) = 0,044 кг/моль*75000 моль = 3300 кг = 3,3 т
Відповідь: 3,3 т
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: lintkak
Предмет: Математика,
автор: aizmajlova481
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: King0011
Предмет: История,
автор: Gaechka007