Предмет: Физика, автор: Zjsjffkd

На пружині висить вантаж і розтягує ії на 0.5 м. Знайдіть масу вантажу якщо жорсткість пружини 700Н/м

Ответы

Автор ответа: andriivolkov
4

mg=kx

m=kx/g

Если принять что g=10Н/кг

то m=700•0.5/10=35кг


Zjsjffkd: Ты мне жизнь спас, спасибо:)
andriivolkov: пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: пегас0424