Предмет: Физика, автор: mgttt2212

В акваріум довжиною 0,8м , ширина 20 см налили води до висоти 25 см.визначити масу,якщо густина 1000кг/м куб

Ответы

Автор ответа: tana20101997
1

m=p*V    V=0,8*0,2*0,25=0,04 м3    m=1000*0,04=40 кг


terdzik: https://znanija.com/task/31660486
terdzik: помогите пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: saloxiddinova1980