Предмет: Физика,
автор: danatarasov089
Чому дорівнює маса тягарем який висить на пружини жорсткістю 200H/м,якщо видовжений пружини 5мм.
Ответы
Автор ответа:
0
F=kx
F=mg
m=kx/g=200*0,005/10=0,1 кг=100г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: EseniaPolly2076
Предмет: Математика,
автор: ubufam6901
Предмет: Математика,
автор: andrejkorotkik1579
Предмет: Математика,
автор: shurabelskaya
Предмет: Математика,
автор: Аноним