Предмет: Физика,
автор: danivan7777
Яка сила тяжіння діє на суцільний мідний куб із довжиною ребра 7 см?
Срочно!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
v=7³=343см³, плотность меди ро=8.96г/см³, масса m=8.96*343=3073.28г=3.073кг, вес (сила тяжести) Р=mg=30.73 H
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: muhamedovasaa33
Предмет: Математика,
автор: badalismail
Предмет: Музыка,
автор: Robomiks
Предмет: Математика,
автор: vita1210
Предмет: Математика,
автор: Аноним