Предмет: Физика,
автор: nrrro
1)Пружина в розтягнутому стані має довжину 12 см. Якою є довжина недоформованої пружини, якщо видовження дорівнює 4 см.
2)Яка сила тяжіння діє на алюмінієвий кубикіз ребром завдовжки 10см?
Алюміній приблизно дорівнює 2,7 г/см в кубі
Ответы
Автор ответа:
4
1) Длина недеформированной Lo=12-4=8см
2) объем v=10³=1000 см³, масса м=2.7*1000= 2700г=2.7кг, сила тяжести Р=mg=27H
2) объем v=10³=1000 см³, масса м=2.7*1000= 2700г=2.7кг, сила тяжести Р=mg=27H
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Французский язык,
автор: vikavika1550
Предмет: Химия,
автор: lolk65v
Предмет: Физика,
автор: aumnov2