Предмет: История, автор: jennie20

это леди стала первой женщиной премьер-министр великобритании​

Ответы

Автор ответа: FuxSchool
16

Маргарет Третчер - премьер-министр Великобритании в 1979-1990 годах, лидер Консервативной партии в 1975-1990 годах, баронесса с 1992 года. Первая женщина, занявшая этот пост, а также первая женщина, ставшая премьер-министром европейского государства.


Samper2289000: Маргарет Третчер
Samper2289000: ?????????????
jennie20: thank you
FuxSchool: Да, прошу прощения, допущена опечатка. Полное имя первого премьер-министра женщина Великобритании - Маргарет Хильда Тэтчер.
FuxSchool: Женщины**
Автор ответа: dashaswimlove11
10
это Маргарет Хильда Тэтчер,
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: asya14888
Опрацюйте документ і дайте відповідь на запитання. Питання після тексту.
ЗІ СПОГАДІВ РОСІЙСЬКОГО ДИПЛОМАТА С. САЗОНОВА ПРО ЗНАЧЕННЯ РОСІЙСЬКО-АНГЛІЙСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ 1907 р.

Єдина, варта уваги, спроба в напрямку деякого зближення з нами була здійснена англійською дипломатією під впливом особистого почину короля Едуарда VII. Ця спроба, зустрінута повним співчуттям російського уряду, після досить тривалих переговорів призвела до підписання в наступному році згаданої вище домовленості. Вона не стосувалася європейських питань і мала на увазі виключно середньоазіатські інтереси договірних сторін. Немає підстав вважати цю домовленість недостатньою або незадовільною через її спеціальний характер, оскільки непорозуміння, які віддаляли Росію та Англію одна від одної, відбувалися переважно на ґрунті їхніх середньоазіатських відносин. Навпаки, я схильний уважати, що вона мала велике значення не тільки тому, що заспокоювала вікову боротьбу між нами й Великою Британією, а також і тому, що була першим кроком до нормальних і довірливих відносин між нами в ширшій сфері загальноєвропейської політики. Мені здається безсумнівним, що угода 1907 р. усунула багато перешкод для участі Англії в боротьбі проти Німеччини на стороні Росії. Я не хочу, мабуть, сказати цим, що Росія у війні проти Австро-Німецького союзу, яку вона проводила разом зі своєю спільницею Францією, не одержала б, за інших умов, від Англії жодної допомоги. Для надання цієї допомоги вона й без того мала достатньо причин, — але я впевнений, що англійська суспільна думка не стала б так зладнано на наш бік, як вона це зробила, якби угода 1907 р., що зблизила нас, не була підписана.

Які обставини викликали зближення Росії та Англії на початку XX ст.?
Предмет: Математика, автор: kikimora9321