Предмет: Другие предметы,
автор: yuliajukowa1997
скільки має тривати доба на Землі для того, щоб на екваторі нашої планети всі тіла були в стані невагомості?Вважайте,що радіус землі 6400 км.
Ответы
Автор ответа:
46
Для
стану невагомості необхідно, щоб прискорення вільного падіння дорівнювало
доцентровому прискоренню: g=w2 X R, lt w = 2П/T, -
кутова швидкість обертання Землі навколо осі,Т- тривалість доби. Це
формула для періоду коливань математичного маятника, у якого довжина дорівнює
радіусу Землі.
Підставляючи
числові дані знаходимо: Т=5000 с ≈1,4 години.
Відповідь: ≈ 1,4
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Marymnc
Предмет: Русский язык,
автор: Raizanat
Предмет: Русский язык,
автор: Брошкина05
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Shcolota382
Предмет: Алгебра,
автор: anyanajdenova