Предмет: Химия,
автор: cryses07
визначте масові частки елементів у сполуці BaCO3
Ответы
Автор ответа:
6
М(молярна маса)(ВаСО3)=137+12+16*3=197г/моль
W(Ba)=137/197*100%=69%
W(С)=12/197*100%=6%
W(О3)=48/197*100%=24%
cryses07:
Cпасибо
Пожайлуста
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Meti1978
Предмет: Алгебра,
автор: kit16kir
Предмет: Информатика,
автор: danko13572468banil
Предмет: Литература,
автор: sasha347347
Предмет: Литература,
автор: alixy12