Предмет: Физика,
автор: ponchiksiropchik
помогите, пожалуйста .....
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
з першого графіка:
λ=20м
з другого: Т=4с
υ=λ/Т=20/4=5м/с
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: dianaatamanjk
Предмет: Українська мова,
автор: sinovecanastasia35
Предмет: Алгебра,
автор: zoakovalev0
Предмет: Математика,
автор: brigitte1
Предмет: Геометрия,
автор: НаркоzZZ