Предмет: Физика,
автор: danaabdrakhmn
су ішінде массасы 600кг, көлемі 0,23 м3 тасты көтеру үшін қандай күш жұмсау керек
помогите, срочно
Ответы
Автор ответа:
118
m=600 кг V=0.23 м3 po=1000 кг/м3 F=?
===
F=m**g-po*g*V=600*10-1000*10*0.23=3700 H
=======================
danaabdrakhmn:
простите но не правильно
Похожие вопросы
Предмет: ОБЖ,
автор: polinakilinich23
Предмет: Математика,
автор: tkachenkovalentuna19
Предмет: Математика,
автор: hasretasan123
Предмет: Математика,
автор: mini84
Предмет: Математика,
автор: Гюнель20061