Предмет: Химия,
автор: animeboy9095
укажіть об'єм водню за н.у. масою 6 г
animeboy9095:
Водню
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(H2) = 6 г
Найти:
V(H2) - ?
1)n(H2) = m/M
M(H2) = 1*2 = 2 г/моль
n(H2) = 6 г/2 г/моль = 3 моль
n(H2) = 3 моль
2) V(H2) = n*Vm
Vm = 22.4 л/моль
V(H2) = 3 моль * 22,4 л/моль = 67,2 л
V(H2) = 67,2 л
Ответ: V(H2) = 67,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: nadavasilcenk00
Предмет: Алгебра,
автор: sumarukviktoria2
Предмет: Українська мова,
автор: solomasenkoviktoria1
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: Марина87778540198