Предмет: Химия,
автор: miumiut0
Обчисліть об'єм кисню (в л. за н.у), що витрачається на спалювання 2,24л бутану
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
V(C₄H₁₀) = 2,24 л
Знайти:
V(O₂)-?
2C₄H₁₀ + 13О₂ = 8СО₂ + 10Н₂О
З хімічної реакції бачимо, що V(O₂) = 6,5V(C₄H₁₀);
V(O₂) = 6,5*2,24 л = 14,56 л
Відповідь: 14,56 л
miumiut0:
Прошу прощения, но можете объяснить откуда взялось 6.5?
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: bartosukmaks819
Предмет: Русский язык,
автор: asnaismayilzade
Предмет: История,
автор: f2ckf4kesh1t
Предмет: Биология,
автор: мила1591
Предмет: Математика,
автор: инна4119