Предмет: Физика,
автор: roranoa1
Автомобиль, находясь на расстоянии 50м от светофора имея в этот момент скорость 36 км/ч, начал тормозить. Определите положение автомобиля относительно светофора через 4 с после начала торможения, если ускорение автомобиля 2м/с2. с полным решением пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
3
спосіб1
х-?
S=50м
υ₀=36км/год=10м/м
а=2м/с²
t=4c
υ=υ₀-at=10-2*4=2м/с-кінцева швидкість (проекція прискорення відємна, бо швидкість зменшується)
за цей час буде здійснено переміщення
S₁=(υ²-υ₀²)/2a=(4-100)/(-4)=24м
тобто авто буде на відстані х=S-S₁=26м від світлофора
спосіб2
світлофор-початок координат, вісь х напрямлена вправо
х₀=-50м-початкова координата
рівнння руху
х=-50+10*4-2*4²/2=-26м
тобто через чотири секунди тіло буде знаходитися в точці з координатою х=-26м, тобто на відстані 26м лівіше світлофора
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: eden1732
Предмет: Математика,
автор: KsushaPlusha1017
Предмет: Математика,
автор: lyudapylypenko2991
Предмет: Алгебра,
автор: ugopek
Предмет: Литература,
автор: 969АфродитА969