Предмет: Физика,
автор: Аноним
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ЗАДАНИЕ НА ФОТО

Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
F₂/F₁=S₂/S₁-співвідношення сил і площ поршнів
S₂=120cм²
S₁=50см²
h=45см=0,45м
m₂=7,4кг
ρ=1,3г/см³=1300кг/м³
g=10м/с²
F₂=m₂g+ρghS₂=g(m₂+ρhS₂) сила, що діє на більший поршень
ρgh-гідростатичний тиск, зумовлений різницею висот
ρghS₂-додаткова сила тиску, зумовлена різницею висот
F₁=m₁g
g(m₂+ρhS₂)/m₁g=S₂/S₁
(m₂+ρhS₂)/m₁=S₂/S₁
m₁=(m₂+ρhS₂)S₁/S₂
m₁=(7,4+1300*0,45*0,012)*0,005/0,012=6кг
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: alenatretyakov94
Предмет: Химия,
автор: aliakparov701
Предмет: Астрономия,
автор: shhhhm1
Предмет: Музыка,
автор: Лиса111111111111111
Предмет: Химия,
автор: Busniesswooman1