Предмет: Литература, автор: irycik61

характеристика марічки в тіні забутих предків

Ответы

Автор ответа: solomiia21
3
Герої повісті – Іван та Марічка, діти ворогуючих родів. Марічка на початку повісті – маленька дівчинка, що ласкою та добротою розтопила лід ворожості малого Іванка. Тендітна та довірлива, вона запала хлопчикові в душу. Марічка співає, обзиваючись співанками на гру Іванкової сопілки «як самичка до дикого голуба». Ліс бринить її піснями, наче вона їх засіває. Нерозривний зв’язок з природою, осмисленою у дусі гуцульської казки, зближує Івана та Марічку. Кохання народжується, росте разом з малими. З тринадцяти років Марічка віддається Іванові, радісно вірячи у вічність кохання.

Але судилося інакше. Батько Івана гине, хлопець змушений іти у найми, лишаючи кохану. А коли повертається, живою вже її не застає: Марічка загинула у повінь. Іван не вірить, кидається її розшукувати, бачить тіло і ледве не втрачає розум. На шість років Іван зникає з очей односельців, шість років його душа намагається одужати. Іван таки повертається, намагається жити, як усі, одружується, господарює та зламати себе не може. Цільна натура не розуміє компромісного існування, кохання до першої і єдиної дівчини перемагає. Туга та сум тьмарять розум, відвертають Івана від людей, від жінки, приводять до загибелі. Твір Коцюбинського проникнутий своєрідною поезією Карпат, унікальним фольклором, фантастичною природою і своєрідним сприйняттям життя. Образи Івана і Марічки трагічніші за шекспірівських Ромео та Джульєтту. Веронські коханці гинуть випадково, а гуцульські юнак та дівчина приречені долею, бо їх кохання надто повне, самодостатнє, воно більше за життя. Розлучає їх та сама казка, що звела: Марічку зносить ріка, а Івана занапащає нявка, що прийняла образ Марічки.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: g71sha
Провідники, які є нагрівальними елементами, роблять досить товстими, щоб провідник…

мав маленький опір

мав великий опір

не проводив струм

не ламався

Питання №2 ?
2 бали
Як зміниться опір провідника, якщо його скласти навпіл?

Збільшиться у 2 рази

Збільшиться у 4 рази

Зменшиться у 4 рази

Зменшиться у 2 рази

Питання №3 ?
2 бали
Як зміниться опір провідника, якщо повзунок реостата пересунути вліво?



Не зміниться

Залежить від матеріалу провідника

Зменшиться

Збільшиться

Питання №4 ?
3 бали
Обчисліть опір сталевого провідника довжиною 3 км, що має площу поперечного перерізу 1,6 см2. Питомий опір сталі складає 0,12·10-6 Ом·м. Відповідь вкажіть в омах.

Відповідь потрібно вписати десятковим дробом без одиниць вимірювання. Дробову частину, якщо вона присутня, потрібно відділяти комою. Наприклад: 15,5

Відповідь

Питання №5 ?
4 бали
Обчисліть масу мідного провідника (у кг), якщо його опір складає 34 мОм, а площа поперечного перерізу дорівнює 15 мм2. Густина міді – 8900 кг/м3, питомий опір – 0.017 Ом*мм2/м.

В поле «Відповідь» необхідно записати значення у вигляді числа, без одиниць вимірювання, градусів тощо. Якщо відповідь необхідно записати у вигляді десяткового дробу, то цілу та дробову частину необхідно відділяти комою. Наприклад: 15,5. Якщо у відповіді отримано від’ємне число, то у поле «Відповідь» слід поставити «-», а після нього, без пробілів, отримане значення. Наприклад: -15.

Відповідь