Предмет: Физика, автор: seregakarbon

Помогите пожалуйста задачи на фото

Приложения:

Ответы

Автор ответа: fisv
0

5. q-?

N=15*10¹⁴- число електронів

e=1,6*10⁻¹⁹Кл-  величина заряду електрона (памятаємо, що  заряд електрона негативний)

q=Ne=15*10¹⁴*1,6*10⁻¹⁹=24*10⁻⁵Кл

6. сумарний заряд зберігається, тому кульки отримають заряд

q=(0+(-30))/2=-15Кл

7. N-?

q=240*10⁻¹⁵Кл

e=1,6*10⁻¹⁹Кл

N=q/e=240*10⁻¹⁵/1,6*10⁻¹⁹=150*10⁴=15*10⁵ -число електронів

8.  див.розвязок у прикріпленому файлі

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: lotlera535
Предмет: Математика, автор: nahodkinaanna1