Предмет: Физика,
автор: ptamara1935
Посудину обємом 20 л наповнили рідиною яка це рідина може бути якщо її вага 50 Н
Ответы
Автор ответа:
1
F=mg
F=p*V*g
50=p*0.02*10 (20л=0.02м.куб)
0.2p=50
p=250
ищем в таблицах жидкость плотностью 250 кг/м.куб
F=p*V*g
50=p*0.02*10 (20л=0.02м.куб)
0.2p=50
p=250
ищем в таблицах жидкость плотностью 250 кг/м.куб
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: varvarazenina
Предмет: Геометрия,
автор: manujlenkovioletta21
Предмет: Математика,
автор: maftulakanna
Предмет: Математика,
автор: zudinmilena
Предмет: История,
автор: dania18