Предмет: Химия,
автор: foxmukola
Обчисліть обєм Карбон (4) оксиду масою 2,2г
Ответы
Автор ответа:
3
n(CO₂)=2,2г / 44г/моль = 0,05моль
V(CO₂)=0.05моль * 22.4л/моль= 1,12л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: qwezesi
Предмет: Алгебра,
автор: yaroslavkayasya9
Предмет: Английский язык,
автор: metelskaliza70
Предмет: Математика,
автор: alison228
Предмет: География,
автор: Аноним