Предмет: Химия, автор: LeraDoll

Яка маса вуглекислого газу CO2 складає таку ж кількість речовини як і водень масою 10 г .
А)2,2 г
Б)22 г
В)220г
Г)інша відповідь

Ответы

Автор ответа: kukushkaABC
4

m(H2)=10г  n(CO2)=n(H2) m(CO2)=?

M(H2) = 1+1=2 n= m/M=10/2=5

n(CO2)=x/44

M(CO2) = 12+16*2=44

x=44*5=220


Автор ответа: Supervita1967
0

10 г : 2 г /моль =  5 моль    М ( СО2)  = 44 г/моль за формулою  маса = молярна маса помножить на кількість     44 г/моль помножить на 5 моль = 220 г. відповідь  В 220 г

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: delisaaaaa
Предмет: История, автор: Аноним
Предмет: Химия, автор: пролдеы