Предмет: Физика,
автор: fadeevakatia08022002
який коефіцієнт поверхневого натягу ртуті якщо при зануренні в неї трубки діаметром 0,5×10-3 м рівень ртуті знмжується на h=2,5см?
Ответы
Автор ответа:
3
h=4 сигма/p*g*d сигма=h*p*g*d/4=2,5*10^-2*13600*10*0,5*10^-3/4=425 мН/м
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: krasilenkoartem
Предмет: Алгебра,
автор: toshiko000
Предмет: Алгебра,
автор: krayushkinsergej475
Предмет: Литература,
автор: kepa1
Предмет: Алгебра,
автор: mistik90