Предмет: Физика,
автор: vilotgiter
Через поперечний переріз провідника проходить заряд 0,24 Кл за 1хв.Визначте силу струму в провіднику.
Ответы
Автор ответа:
5
Дано: q=0,24 Кл; t=60 c; I - ?
I=q/t=0,24/60=0,004 A - это ответ.
vilotgiter:
спасибі
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zelenevicdarij0
Предмет: Окружающий мир,
автор: episenok
Предмет: Окружающий мир,
автор: zanita789
Предмет: Литература,
автор: ЧернявскийАндрей
Предмет: География,
автор: Vasimaks