Предмет: Физика,
автор: MagDuck
Радіолокатора веде розвідку на глибині 30 км, випромінюючи високочастотні імпульси тривалістю 200 нс на хвилі довжиною 20 см. Скільки коливань міститься в кожному імпульсі? Визначте також частоту випромінювання імпульсів.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
H = 30 км = 30 000 м
Δt = 200 нс = 200·10⁻⁹ c
λ = 20 см = 0,20 м
____________
N - ?
ν - ?
Скорость радиоволны в воде:
V = c / n = 3·10⁸ / 1,33 ≈ 2,26·10⁸ м/с
Частота:
υ = V/λ = 2,26·10⁸ / 0,20 = 1,13·10⁹ Гц
Период:
T = 1/υ = 1 / 1,13·10⁹ ≈ 0,89·10⁻⁹ с
Число волн в импульсе:
N = Δt / T = 200·10⁻⁹ / 0,89·10⁻⁹ ≈ 226
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: bekzodkhon96
Предмет: Українська мова,
автор: sofiasipicina826
Предмет: Математика,
автор: nnn2000
Предмет: Математика,
автор: Настенька11337