Предмет: Физика,
автор: ksenia9522
об'єм залізничої цистерни 30м3.Скільки тонн нафти доставить потяг з 20 цистерн
Ответы
Автор ответа:
8
густина нафти - 800кг/м³
30×20=600м³
600÷0.8=480т
30×20=600м³
600÷0.8=480т
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: vitalina4543
Предмет: История,
автор: averenskaaarina
Предмет: Математика,
автор: ignatkovnik08
Предмет: История,
автор: Desert2746
Предмет: Литература,
автор: Милка3833