Предмет: Химия,
автор: sion2011
Допоможіть будь-ласка з задачею по хімії
обчисліть кількість речовини метану яка необхідна для взаємодії з 1120 л метану (н.у) продуктами реакції згорання метану є вуглекислий газ і вода.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: 100 моль кисню
Дано:
V(CH4)= 1120л
Знайти:
n(O2)-?
n(CH4) = V(CH4)/Vm = 1120 л/22,4 л/моль = 50 моль
СН4 + 2О2 ⇒ СО2 + 2Н2О
З рівняння реакції бачимо, що n(O2)=2n(CH4).
n(O2)=2*50 моль = 100 моль
Відповідь: 100 моль кисню
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: semenovi
Предмет: Математика,
автор: stal82
Предмет: Математика,
автор: mavlonazarovnaim465
Предмет: Математика,
автор: Kira45linos
Предмет: Математика,
автор: софиястар1ррр