Предмет: Химия,
автор: nikolove1509
Скільки моль складають 16литров H2
Ответы
Автор ответа:
0
Дано
V(H2)=16 л
Vm=22,4 л/мол
Найти
n(H2)
n(H2)=V(H2)/Vm=16/22,4=0,7 моль
V(H2)=16 л
Vm=22,4 л/мол
Найти
n(H2)
n(H2)=V(H2)/Vm=16/22,4=0,7 моль
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: ghhshshsh
Предмет: Математика,
автор: miras83
Предмет: Физика,
автор: petricevaluba819
Предмет: Информатика,
автор: yuniks1979
Предмет: Геометрия,
автор: innabeus82