Предмет: Химия,
автор: kelsiy
Обчислити молекулярну массу сполук
КСІОз
Сu(ОН)2
Ответы
Автор ответа:
1
M KClO3 = 122,5 моль
M Cu(OH)2 = 97,5
M Cu(OH)2 = 97,5
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: vika373187
Предмет: Математика,
автор: akemievaarua62
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: adelinasokolnikova43
Предмет: Физика,
автор: агор1