Предмет: Физика,
автор: olalaslka
Тіло,що покоїться, масою 400 г під дією сили 8 Н набуло швидкість 36 км / год. Знайти шлях (м), який пройшло тіло
Ответы
Автор ответа:
16
a = F \ m
a = 8 \ 0,4 = 20 м\с^2
s = v^2 \ 2a
s = 10^2 \ ( 2 * 20 ) = 2,5 м
a = 8 \ 0,4 = 20 м\с^2
s = v^2 \ 2a
s = 10^2 \ ( 2 * 20 ) = 2,5 м
Аноним:
Вообще масса 400 г))
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: hermanbelokopitov
Предмет: Литература,
автор: aminapilexkaya
Предмет: Геометрия,
автор: sukocheva1985
Предмет: История,
автор: Ольга990
Предмет: Алгебра,
автор: DiscoveryChannal