Предмет: Физика, автор: Аноним

Електрообігрівач, який працює в кімнаті, виділяє протягом доби 81 МДж теплоти. Скільки дров потрібно спалити в каміні, щоб передати кімнаті ту саму кількість теплоти? ККД каміна 45 %

Ответы

Автор ответа: Аноним
83

Q₁ = 81 MДж = 81 * 10⁶ Дж

Спалюємо дрова:

Q₂ = q * m = 8,3 * 10⁶ * m

Оскільки ККД дорівнює 45%, то кількість теплоти при згорянні дров треба помножити на 1,45. Згідно із законом збереження енергії:

1,45 * 8,3 * 10⁶ * m = 81 * 10⁶

m = 81 / (1,45 * 8,3) = 6,73 кг дров

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: tulpanovaleksandr84