Предмет: Физика,
автор: vikka05043
санки спускаючись з гори з певною початковою швидкістю за перші 3 секунди проходять 2м а за наступні 3 секкунди 4 м . вважаючи рух рівноприскореним визначте прискорення й початкову швидкісь санок
Ответы
Автор ответа:
0
S=vt+at^2/2
S(3)=3v+9a/2=3
S(6)=6v+18a=S(3)+4=7
********
6v+9a=6
6v+18a=7
*******
9a=1
6v=5
*****
a=1/9 м/с^2
v=5/6 м/с
S(3)=3v+9a/2=3
S(6)=6v+18a=S(3)+4=7
********
6v+9a=6
6v+18a=7
*******
9a=1
6v=5
*****
a=1/9 м/с^2
v=5/6 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: hi20471020
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: nastarudneva50789
Предмет: Химия,
автор: gidebay