Предмет: Химия,
автор: blik1706
Потрібна допомога ! Будь-ласка ! Обчисліть масу солі та води які необхідно взяти для приготування 250г 20% розчину солі
Ответы
Автор ответа:
2
m(солі)=250г*0.20=50г
m(H2O)=250г-50г=200г
Відповідь: 50г солі та 200г води
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: natasha198375
Предмет: Алгебра,
автор: vladstrigin1
Предмет: Химия,
автор: krylovisnasta
Предмет: Литература,
автор: АНЯ5001
Предмет: Математика,
автор: anna56anna