Предмет: Химия, автор: vitushko2424

Визначіть масову частку кристалізайційної води в кристалогідраті цинк сульфату
ZnSO4 * 7H2O

Ответы

Автор ответа: zubareva45
14

Mr(ZnSO₄·7H₂O)=64+32+64+7×(2+16)=160+126=286

ω(7H₂O)=126÷286=0,44

ω%(7H₂O)=0,44×100%=44%

Масова частка кристалізайційної води в кристалогідраті цинк сульфату 0,44 або 44%


Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: ieuhrfgwEFBN
Предмет: Математика, автор: ajdarkanietov7