Предмет: Физика,
автор: azetded
Камень падає з деякої висоти впродовж часу t = 1,43c. Знайдіть кінетичну і потенціальну енергії каменю на середині шляху. Маса каменю 2кг
INT64:
v = v0 + g · t = 0 м/с + 10 м / с^2 · 1,43 c = 14,3 м/с
Ответы
Автор ответа:
7
h = gt^2 \ 2
h = ( 9,8 * 1,43^2 ) \ 2 ≈ 10 м
h' = 1\2 * h
h' = 1\2 * 10 = 5 м
Еп = mgh
Eп = 2 * 9,8 * 5 = 98 Дж
t' = ( 2h' \ g )
t' = ( 2 * 5 \ 9,8 ) ≈ 1,02 c
v' = gt'
v' = 9,8 * 1,02 = 9,996 м\с
Ек = mv^2 \ 2
Ек = 2 * 9,996^2 \ 2 ≈ 99,92 Дж
h = ( 9,8 * 1,43^2 ) \ 2 ≈ 10 м
h' = 1\2 * h
h' = 1\2 * 10 = 5 м
Еп = mgh
Eп = 2 * 9,8 * 5 = 98 Дж
t' = ( 2h' \ g )
t' = ( 2 * 5 \ 9,8 ) ≈ 1,02 c
v' = gt'
v' = 9,8 * 1,02 = 9,996 м\с
Ек = mv^2 \ 2
Ек = 2 * 9,996^2 \ 2 ≈ 99,92 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: nkv09062012
Предмет: Русский язык,
автор: moki003
Предмет: Химия,
автор: johnsenabrawlstars
Предмет: Алгебра,
автор: Хасбер
Предмет: Математика,
автор: 12345лиза2