Предмет: Физика, автор: ivanchenko59

Точка рухається по колу зі сталою швидкістю 50м/с. Вектор швидкості змінює напрямок на 30° за 2с. Знайти доцентрове прискорення точки.


Аноним: Я думаю правильный ответ 25π/6 или ≈ 13,1 м/с².

Ответы

Автор ответа: DedStar
3

Дано:

V = 50 м/с

Δφ = 30°    или π/6 рад

Δt = 2 c

_________

aₙ - ?

1)

Угловая скорость:

ω = Δφ / Δt = π / (2·6) = π / 12 рад/с

2)

Центростремительное ускорение:

aₙ = ω·V = π·V / 12 = 3,14·50 / 12 ≈ 13 м/с²


Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: temirbekovagaliua81
Предмет: Алгебра, автор: plehanoffsav